Müşteri Hizmetleri

Nakliye ve Teslimat
www.ninubebe.com.tr adresinden satın almış olduğunuz ürünler, stok durumlarına göre en geç 3 iş günü içinde kargo yolu ile belirtmiş olduğunuz adrese kargolanacaktr. Firmamızın anlaşmaları doğrultusunda uygun olan kargo firmasını seçme ve o firma ile gönderim yapma hakkını Ninu Bebe saklı tutar. Belirtilen kargo firması dışında başka bir firma ile gönderim istenilen durumlarda kargo ücreti her durumda ALICI'ya aittir.

Gizlilik Şartları
www.ninubebe.com.tr adresinde sipariş ve üye olmak amaçlı paylaştığınız adres, telefon...vb bilgileriniz Ninu Bebe bilgilendirmeleriniz haricinde kullanılmayacak olup üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Ürün İade ve Değişimler

Ürünlerde iade ve değişim yapılabilmesi için üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılmamış, ürünün bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

İade değişim yada iptallerde Ninu Bebe’ nın hatası nedeniyle oluşan problemlerde kargo ücreti Ninu Bebe’ ya aittir.

ALICI her türlü iade ve iptal de Ninu Bebe' nın bildireceği anlaşmalı kargo şirketini kullanmakla yükümlüdür. Anlaşmalı kargo şirketi kullanılmadığında kargo ücretini ALICI karşılamak zorundadır. 


İade işlemi için ürün ALICI' ya ulaştıktan sonra 7 gün içinde ürünün iade / değişim yada iptal edileceği ile ilgili Ninu Bebe ‘ ya yazılı olarak bildirim yapılmak zorundadır. Ürün her türlü iade, değişim yada iptallerinde faturanın aslının tüm nüshaları ile birlikte Ninu Bebe’ ya gönderilmesi zorunludur.

 

Bilgilendirme ve Sipariş Takip
www.ninubebe.com.tr adresinden vermiş olduğunuz tüm siparişler ile ilgili bize bildirmiş olduğunuz mail adresinize kargo takip numaranız iletilecektir. Kargonuzu bu takip numarası ile takip edebilirsiniz. Bunun dışında her tülü sorunuz için bizimle info@ninubebe.com.tr mail adresinden ve 216 572 96 78 numaralı mağaza telefonumuzdan iribata geçebilirsiniz.